Skontaktuj się z nami 

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego lub kontaktu bezpośredniego 

Telefon

513 96 18 08 

Biuro

Katowice , ul. Francuska 182

Najczęściej zadawane pytania

Czy przed audytem wstępnym podpisujemy umowę o poufności?

Oczywiście. Przed przystąpieniem  do przeprowadzenia diagnozy kondycji firmy podpisujemy umowę o zachowaniu poufności, co daje nam komfort pracy i zapewnia obustronne zaufanie. 

Jak długo trwa przeprowadzenie procesu sukcesji?

Wszystko zależy od stopnia skomplikowania procesu, ale z zasady od kilku miesięcy do kiluntastu miesięcy. 

Jak przebiega cały proces?

Cały proces to głównie konsultacje i praca  indywidualna oraz grupowa. Indywidualnie pracujemy z nestrorem, sukcesorem i jesli zachodzi taka potrzeba poszczegónymi kluczowymi pracownikami, a nawet członkami rodziny. W trakcie pracuejym nad dokumentami od strony finansowej, organizacyjnej i prawnej. 

Co jeśli pojawi się konflikt w firmie lub w rodzinie?

W takich sytuacjach pracujemy przez cały czas z coachem ktory posiada przygotowanie psychologicze, oraz duże doświadczenie i wiedzę dotycząca funkcjonowania firmy. Taka osoba pomaga wyjść z sytuacji kryzysowych, oraz znaleźć wspólny interes w całym procesie, ktory jest  jednocześnie zgodny z wartościami. 

Co jeśli w trakcie procesu któraś ze stron zmieni zdanie?

Taka sytuacja moze oczywiście się zdarzyć. Wówczas sidamy do stołu i staramy się porozmawiać o  przyczynach zmiany decyzji oraz, w przypadku jej  utrzymania, opracowujemy plan B. 

Jak prawnie przeprowadzić przejęcie lub sprzedaż firmy?

Oczywiście czasem zdarza się tak , ze nie ma nastepcy, wówczas nestro decyduje się na zbycie wszystkich lub części udziałów w firmie. W każdej takiej  sytuacji zabezpieczamy takie procesy umowami. 

Wypełnij formularz kontaktowy